Nie wiesz co zrobić z Mikołajkowym wieczorem? Martwisz się, że 6 grudnia będzie nudnym dniem? Jest na to rozwiązanie - wpadnij na charytatywną imprezę „SANTA’S BACK IN TOWN”: organizatorem jest SKN Progress, a CAŁY dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla dzieciaków z IX Domu Dziecka przy ul. Bednarskiej 15a w Łodzi. Jeśli chcesz się dobrze bawić, jednocześnie pomagając innym nie może Cię tam zabraknąć!


Na imprezie pojawi się wiele atrakcji. Na początek zawita św. Mikołaj ze swoimi elfami… tak, to nie żarty:). Każdy będzie miał możliwość zrobienia sobie z nim fotki, a dla najlepszych imprezowiczów przewidziane są upominki. Atrakcji nigdy dość! Będziecie mieli także okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda prawdziwy pokaz fryzjerski z modelkami, przygotowany przez Panią Karinę Witkowską.
Pamiętajcie: 6 grudnia, godz. 21.00, Klub Czekolada Łódź. Ten wieczór, ten Klub!
 
Bawimy się i pomagamy w szczytnym celu.
Bilety: 5 PLN przedsprzedaż / 10 PLN w dniu imprezy
Bilety do nabycia na standach promocyjnych na wydziale EkSocu, WZ, oraz u naszych bileterów.
Wydział Zarządzania :
Meikel Roszyk tel.: 512-347-528
Dystrybucja biletów na osiedlu Lumumbowo :
IX DS p.106 Adam Matysiak tel.: 518-450-129 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VIII DS p.414 Adam Markiewicz tel.: 886-346-143 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Organizatorem imprezy jest:
SKN Progress