logoDo sztabu WOŚP działającego na Wydziale Organizacji i Zarządzania zgłosiło się 120 wolontariuszy, a wśród nich władze uczelni, z rektorem prof. Stanisławem Bieleckim na czele oraz dziekani wydziałów. Mamy wolontariuszy w każdym wieku, z całej Łodzi! – cieszą się sztabowcy z PŁ. - W zeszłym roku zebraliśmy prawie 50 tysięcy złotych, mamy nadzieję, że w tym roku kwota ta będzie dużo większa.

Orkiestra WOŚP na Politechnice rozpoczyna granie już w środę 9 stycznia 2013 r. W samo południe rozpocznie się kwesta w największym budynku dydaktycznym „Trzech Wydziałów” (Wólczańska 211/215). Z puszkami kwestować będą władze uczelni i wydziałów.

Pod wieczór o godzinie 17.30 przy ul. Piotrkowskiej 266 rozpocznie się aukcja charytatywna. Będziemy licytować przedmioty przekazane przez władze Politechniki, Urząd Miasta Łodzi, RTS Widzew S.A., Fundację WOŚP, Szkołę Języków Obcych British Centre, Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej, a także inne łódzkie firmy i restauracje – mówią organizatorzy. Wieczór zakończy pokaz tańca z ogniem w wykonaniu Klubu Kuglarskiego PŁ „Poliżongler”!

W czwartek i sobotę wolontariusze wyruszą na wydziały, do akademików oraz klubów studenckich.

W dniu 21. Finału WOŚP, w niedzielę 13 stycznia, sztab PŁ rozbije swój namiot w Manufakturze. W Miasteczku Politechniki Łódzkiej kwestować będą rektorzy i dziekani, atmosferę „podgrzeje” studenckie radio „Żak” PŁ. Obejrzeć będzie można wystawę 13 samochodów Ogólnopolskiego Klubu Mercedesa i wyjątkową Nysę Wydziału Organizacji i Zarządzania. W galerii handlowej czekać będą przedstawiciele klubu motocyklowego „Czarne Orły” z militarną wystawą zabytkowych motocykli z lat 40.

W każdy dzień czekamy na Was! Razem z nami wspierajcie Wielką Orkiestrę i przyczyńcie się do kolejnej rekordowej zbiórki! – zachęcają sztabowcy z PŁ.