ul logoZnajdź wymarzoną dla siebie ofertę pracy lub praktyk na Uniwersyteckich Targach Pracy – startują już 22 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Uniwersyteckie Targi Pracy to największe wydarzenie organizowane co roku w Uniwersytecie Łódzkim. Ideą jest stworzenie przestrzeni bezpośredniego spotkania studentów z przedstawicielami firm i instytucji z różnych branż, między innymi: finansów i bankowości, rachunkowości, audytu, logistyki, FMCG, BPO oraz IT.

Podczas wydarzenia możesz zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży oraz zaprezentować swoją kandydaturę przyszłym pracodawcom. Potraktuj to spotkanie jako pierwszy stopień rekrutacji! Reprezentanci firm czekający na Ciebie na stoiskach udzielą Ci wszelkich koniecznych informacji na temat potrzeb rekrutacyjnych, procesu przyjmowania pracowników na dane stanowiska oraz aktualnych i planowanych programów praktyk lub staży studenckich. To Twoja szansa, by znaleźć idealną dla Ciebie ofertę pracy, która wzbogaci Twoje CV oraz pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie.

Nie czekaj, aż skończysz studia, zadbaj o swoją karierę już teraz

W IX Edycji Uniwersyteckich Targów Pracy swoją ofertę zaprezentuje 38 Firm i Instytucji! Sponsorem Głównym Targów została firma OSTC Poland. W roli Sponsorów wystąpią również firmy KPMG, SouthWestern BPS Poland oraz Grupa PZU.

Podczas Targów organizatorzy zapewniają:
- Bezpośrednie spotkania z pracodawcami wiodących firm w Polsce;
- Aktualne oferty pracy, praktyk i staży;
- Poznanie nowych łódzkich inwestorów rozpoczynających rekrutację;
- Możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych bezpośrednio do pracodawców;
- Możliwość uzyskania informacji na temat kompetencji i umiejętności wymaganych na rynku pracy;
- Konsultacje i porady doradcy edukacyjno-zawodowego;
- Konkurs z cennymi nagrodami – do wygrania tablety!

Więcej informacji pod adresem: www.biurokarier.uni.lodz.pl

utp