kariera inzynieraPoszukujesz nowych wyzwań? Jesteś gotowy na współpracę z liderami rynku? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ''TAK'', to powinna Cię zainteresować kolejna edycja Targów Kariera Inżyniera. To prestiżowe targi rekrutacyjne dedykowane branży inżynierii, poszerzone o moduł IT. Na targach koniecznie skorzystaj z okazji wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.

Dlaczego akurat Targi Kariera Inżyniera?

Targi organizowane przez firmę CareerCon różnią się od pozostałych tego rodzaju projektów tym, że wystawcy już podczas targów rozpoczynają procesy rekrutacyjne. Jeżeli zatem zależy Ci na czasie i chcesz zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, to 30 listopada powinieneś być w Łodzi. Tego jednego dnia to firmy przyjadą do Ciebie, a rekruterzy znajdą czas, by swobodnie porozmawiać z przy filiżance pysznej kawy. Będziesz mógł spotkać się z przedstawicielami firm m. in.:
  • Engineering Design Center
  • JTI
Współorganizatorem targów jest firma BDI – Bank Danych o Inżynierach.

Co oprócz Targów? Szkolenia, warsztaty, prelekcje

Targi pracy to okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży inżynierii. Podczas targów organizowane są również szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą Wasze kwalifikacje na rynku pracy.

Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych oraz warsztatach związanych z poruszaniem się po ukrytym rynku pracy i budowaniem osobistej marki. Wszystko to zupełnie bezpłatnie. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

30.11.2013 ŁÓDŹ – Hotel Novotel ****, ul. Piłsudskiego 11A

Szczegóły na: careercon.pl/karierainzyniera/2013/lodz

Rejestracja online: (wymagana)

rejestracja dla specjalistów
rejestracja dla studentów