Paweł Anioł, student pielęgniarstwa na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi napisał bajkę „Misiak Serduszko”. Misiak wyrusza w świat, w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie jest to zwykła bajka, nie tylko dlatego, że pisana wierszem. Jej zadaniem jest pomóc chorym dzieciom, umożliwiając im rehabilitację w wyposażonych salach sensorycznych.

Celem akcji charytatywnej Pawła Anioła jest wyposażenie sal do terapii sensorycznej w szkołach na terenie całego kraju. Swój projekt student zrealizował m.in. dzięki wsparciu ze strony swojej uczelni. Do akcji może dołączyć każdy, kupując bajkę „Misiak Serduszko” w cenie 20 zł.

Do książeczki został dołączony audiobook, czytany przez znanego aktora Jacka Rozenka. Piękne ilustracje stworzyła 14-letnia uczennica jednej z warszawskich szkół Oliwia Bulikowska, zmagająca się z zespołem Aspergera. To między innymi dzieciom z takim i podobnymi zaburzeniami służyć będą sale sensoryczne, jakie powstaną dzięki akcji.

misiak bajka 

Jeśli chcesz pomóc, kup książkę, dokonując przelewu na poniższe dane:

Komitet Organizacyjny „Misiak Serduszko"
ul. Jeździecka 10
05-462 Kopki
nr rach. 69 1020 3378 0000 1502 0266 8754

Później, drogą mailową podaj swoje dane do wysyłki książki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli wolisz odebrać ja osobiście, zrobisz to w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi przy ul. Sterlinga 26 pok. K118. Wówczas w treść maila potwierdzającego zamówienie wpisz „odbiór osobisty”.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.dobreserca.com.pl w zakładce „Misiak Serduszko”.