politechnika łódzkaStudenci! Już 28 maja będziecie mieli niepowtarzalną okazję, żeby porozmawiać z praktykami na temat rozwoju zawodowego, wziąć udział w interesujących warsztatach technicznych oraz miękkich, a także spróbować swoich sił w wymagających, merytorycznych konkursach. A to wszystko w ramach Dnia z Pigułką na Politechnice Łódzkiej.

W trakcie Dnia z Pigułką studenci Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat Programu Pigułka Sukcesu i aktywności, w jakie mogą się zaangażować, żeby zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć kluczowe kompetencje, które na pewno będą przydatne zarówno na rynku pracy, jak i na studiach. - Znajdujące się w programie wydarzenia, wystąpienia pracowników Firm Partnerskich, dyskusje, czy case studies mają na celu ułatwienie młodym ludziom poznanie możliwości rozwoju po kierunkach technicznych i związanych z farmacją. Dodatkową zaletą tego typu inicjatyw jest możliwość poznania swojego potencjalnego, przyszłego pracodawcy oraz nawiązania z nim kontaktu – komentuje Paulina Pazio, Head HR Sandoz TechOps ze Strykowa.

Uczestnicy Dnia z Pigułką będą mogli wziąć ponadto udział w konkursie, którego celem będzie sprawdzenie wiedzy bezpośrednio związanej z branżą farmaceutyczną, w warsztatach z zakresu kontroli jakości, a także w spotkaniu z Prezes agencji zatrudnienia Employees – Katarzyną Misiek-Kutrasińską. - Podczas spotkania studenci otrzymają dużą dawkę praktycznych porad dotyczących pierwszych kroków na rynku pracy, kwestii związanych z różnymi etapami rekrutacji, czy umowami. Spotkanie będzie również okazją do wymiany opinii i zadawania pytań związanych z obszarem rekrutacji – komentuje Katarzyna Misiek-Kutrasińska z Firmy Partnerskiej Programu.

Dzień z Pigułką jest elementem Programu Edukacyjnego Pigułka Sukcesu, realizowanego w ramach projektu Biznes dla edukacji przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami.