Ostatnie miejsca na Prawie w Społecznej Akademii NaukSpołeczna Akademia Nauk w Łodzi otworzyła prestiżowe studia na kierunku Prawo! Ostatnie wolne miejsca czekają na Ciebie! Jeśli zastanawiasz się zatem, czy podjąć naukę na kierunku Prawo, jaką Uczelnię wybrać oraz, czy można jeszcze dostać się na wymarzone studia, zastanów się nad Prawem w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Od tego roku SAN otrzymała możliwość prowadzenia jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo. 4 września 2014 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej pozytywnie zaopiniowało wniosek o nadanie Wydziałowi Nauk Społecznych i Humanistycznych Społecznej Akademii Nauk uprawnień do kształcenia na Prawie, a 2 października 2014 roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało Uczelni prawo do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich z zakresu nauk prawnych.

Społeczna Akademia Nauk zaproponowała nowatorski cykl kształcenia. W trakcie studiów każdy Student może skorzystać z jednej z pięciu specjalizacji, w pełni zgodnych z aplikacjami prawniczymi; sędziowskiej, prokuratorskiej, adwokackiej, notarialnej i radcowskiej. Takie ukierunkowanie programu studiów umożliwia przyszłym Absolwentom Społecznej Akademii Nauk zdobycie już w czasie zajęć akademickich praktycznej wiedzy, umiejętności właściwej interpretacji przepisów prawnych i administracyjnych oraz zastosowania ich w życiu zawodowym i praktyce prawniczej.

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi istnieje od 20 lat i jest największą uczelnią niepubliczną w regionie oraz jedną z największych w Polsce. Oferuje różnorodne studia pierwszego i drugiego stopnia, proponuje studia podyplomowe, studia doktoranckie, studia przez internet oraz studia po angielsku. Stara się wyposażyć studentów i absolwentów w solidną wiedzę oraz rzetelne umiejętności praktyczne niezbędne na rynku pracy. Stale rozwija ofertę edukacyjną oraz udoskonala jakość kształcenia. Sukcesywnie zdobywa także prestiżowe wyróżnienia i uprawnienia akademickie. Dlatego jest też najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w Polsce.

Dla wszystkich zainteresowanych podjęciem prestiżowych i profesjonalnych studiów prawniczych zostały ostatnie wolne miejsca. Do końca października w Społecznej Akademii Nauk trwa rekrutacja na zaoczne studia magisterskie z zakresu prawa i inne wybrane kierunki.

3-letnie studia dla absolwentów Administracji
Dla absolwentów studiów I lub II stopnia na kierunku Administracja, Społeczna Akademia Nauk przygotowała specjalną ofertę. Uczelnia umożliwia zrealizowanie studiów magisterskich i uzyskania tytułu magistra prawa w trybie 3-letnim.

Koszt studiów
Koszt studiów na kierunku Prawo w Społecznej Akademii Nauk, zarówno w trybie 5-letnim, jak i 3-letnim (dla absolwentów Administracji) to 400 zł miesięcznie, co stanowi bardzo konkurencyjną propozycję na łódzkim rynku edukacyjnym.

Informacje i zapisy
Więcej informacji na temat kierunku Prawo oraz zapisów można znaleźć na stronie www.lodz.san.edu.pl oraz uzyskać w Biurze Rekrutacji w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 9, tel. 042 664 66 57.