kursSAN zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki. Kurs będzie prowadzony w Łodzi.

Pod koniec sierpnia zostaną przeprowadzone poprawkowe egzaminy maturalne. Tegoroczni maturzyści, którzy nie zaliczyli egzaminu z matematyki, będą mogli podejść ponownie do matury pisemnej 25 sierpnia. Zdanie matury poprawkowej oznacza możliwość rozpoczęcia wymarzonych studiów od października. Dla tych, którzy podjęli już decyzję o studiach w Społecznej Akademii Nauk, uczelnia przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję - zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki.

- Chcemy pomóc osobom, które podjęły już decyzję o wyborze naszej uczelni, ale muszą w sierpniu poprawić egzamin z matematyki. Kurs pozwoli na powtórzenie materiału i lepsze przygotowanie do egzaminu – mówi przedstawiciel Biura Rekrutacji SAN.

W ubiegłym roku SAN organizowała podobny kurs. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z poziomu kursu i sposobu jego prowadzenia, dzięki czemu z powodzeniem zdali egzamin poprawkowy z matematyki. Kurs rozpocznie się 3 sierpnia, a zakończy 22 sierpnia – czyli na kilka dni przed egzaminem. Zapisy trwają do 31 lipca, a liczba miejsc jest ograniczona. Aby zgłosić chęć udziału, należy skontaktować się z Biurem Rekrutacji SAN (tel. 042 664 66 57) lub wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Społeczna Akademia Nauk proponuje również wszystkim zainteresowanym kursy maturalne on-line (http://kursymaturalne.spoleczna.pl).

Więcej informacji na temat kursów maturalnych w Społecznej Akademii Nauk znajduje się na stronie uczelni: http://www.san.edu.pl