aiesec logoSpeakOut Tour to cykl jednodniowych spotkań, które mają dostarczyć studentom i absolwentom wiedzy i inspiracji w dziedzinie przedsiębiorczości. Edycja łódzka odbędzie się 21.04 (w czwartek) na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
 
Hasło SpeakOut Tour brzmi „Zostań głosem młodego pokolenia”. Będą to zatem nie tylko prelekcje i warsztaty, ale i debaty z zaproszonymi gośćmi ze świata biznesu. Poszerz swoją wiedzę i zabierz głos w ważnych sprawach, daj innym poznać Twoje zdanie.
 
W Łodzi będzie okazja wysłuchać i porozmawiać m.in. z Eleną Pawięta, organizatorką TEDxPiotrkowskaStreet w Łodzi. Pełny program, informacje o prelegentach znajdziesz na stronie SpeakOut AIESEC.
 
Będzie też okazja, aby zaprezentować swoje zdolności oratorskie i zmierzyć się z konkurentami w konkursie na speech. Zwycięzca zdobędzie bilet na Global Youth Speak Forum.
 
Udział w SpeakOut Tour i konkursie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować online TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona.