W pierwszy weekend grudnia w łódzkim Business Link odbędzie się konkurs programistyczny Hack’N’GO. Jeśli na co dzień zajmujesz się programowaniem, a wiedza z obszaru IT nie jest Ci obca już dziś zgłoś swój udział!

Konkurs Hack’N’GO to niepowtarzalna okazja dla specjalistów z branży IT i programistów do zaprezentowania swojej wiedzy oraz umiejętności. W konkursie wezmą udział organizacje charytatywne, między innymi: Fundacja Spełnionych Marzeń, OTOZ Animals i Fundacja Happy Kids. Ich przedstawiciele zarysują uczestnikom swoje potrzeby i problemy, które ograniczają ich działalność. Rolą miłośników programowania oraz specjalistów branży IT będzie zaproponowanie praktycznych rozwiązań, które usprawnią pracę fundacji oraz organizacji pozarządowych.
Hackaton lodz
Zainteresowani mogą zgłaszać swój udział w pojedynkę lub w grupach. Wszyscy uczestnicy konkursu Hack’N’GO zostaną podzieleni na pięcioosobowe zespoły. Programiści będą mieli w sumie 18 godzin na wykonanie swojej pracy. Zadania będą wymagały kreatywności oraz wszechstronnej wiedzy z obszaru IT i będą mogły wiązać się z tworzeniem aplikacji mobilnych, gier czy stron internetowych. W drugi dzień konkursu jury, w skład którego wchodzą specjaliści ze świata IT oraz firmy mBank, oceni przygotowane prace. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu, a najlepszy projekt zostanie nagrodzony!
Hackaton lodz2
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj.

Zapisy potrwają do 25 listopada.