ahe20 marca na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbędzie się Dzień Otwarty kierunku taniec. Wydarzenie jest organizowane przez z uczelnię z myślą o kandydatach na studia taneczne, którzy w tym roku wezmą udział w rekrutacji na studia. W trakcie dnia otwartego zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się wymogami rekrutacyjnymi, zapozna się z opinią studentów tego kierunku, a także porozmawiać z wykładowcami.

Program dnia otwartego obejmuje:
  • spotkanie z prodziekanem kierunku taniec dr. Alexandrem Azarkevitchem, pok. K 113
  • technika tańca jazzowego – obserwacja zajęć studentów II roku specjalności tancerz-choreograf,
  • projekt taneczny – obserwacja zajęć studentów I roku specjalności tancerz-choreograf, sala
  • technika tańca współczesnego – obserwacja zajęć studentów II roku specjalności tancerz-choreograf.
Studia na kierunku taniec prowadzone na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi to propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności choreograficzno-taneczne. Zajęcia na studiach są prowadzone przez znanych i cenionych choreografów, reżyserów, teatrologów czy pedagogów tańca. Ponadto, studenci mają okazję zaprezentować swoje umiejętności na dużej scenie! Studenci występują na scenach w różnych placówkach w Polsce i za granica, na scenie Patio Akademii, a także w studiach filmowych i telewizyjnym studiu Arterion.
slider taniec kopia 0Zainteresowani wzięciem udziału w Dniu Otwartym mogą zgłosić chęć udziału w nim do 19 marca. Aby wziąć udział wystarczy wysłać wiadomość mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak studiuje się na AHE w Łodzi?